Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Info - Reglement - Tussenstand - Uitslagen - Dames - Ranking Agenda - Verslagen

Uitslagen HWDO Rankingtoernooien 2019 - 2020


Uitslag 4e ranking 18-01-2020 locatie Effe Om Oud-Beijerland

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE



1
2
3


Gert-Jan Resoort
Jan Snoep
Sander van Hamburg
Dion Hoegen


1
2
3

Alex Orgers
Gijs de Vos
Remco Schilperoord
Geert Oorbeek

  1
2

Karin Huijer
Ivar Meeldijk
 

Beste Dame

Karin Huijer
100 + Finish Jan Snoep 142, Dion Hoegen 123, Dieter Mourits 118, Jordy Kaptein 114, Gert Kooi 112, Geert Oorbeek 108, Paul Orgers 100
180 Scores Danny de Bie 1, Jan Snoep 1, Alex Orgers 1, Pim Steenhouwer 1.

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde .
 

Uitslag 3e ranking 7-12-2019 locatie MFA de Tienvoet

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE



1
2
3


Dion Hoegen
Remco Schilperoord
Arjan Brussaard
Ronald Snaauw


1
2
3

Mathieu de Loos
Jeffrey Krijger
Dennis van Genderen
Geert Oorbeek

  1
2

Chris Rijkeboer
Michel van Ruiven
 

Beste Dame

Anouk Lokum
100 + Finish Marcel van Verk 132, Arjan Brussaard 115, Chris Rijkeboer 108, Gert Kooi 104, Menno Angenent 101
180 Scores Justin Schilperoord 2, Remco Schilperoord 2, Arjan Brussaard 2, Marcel van Verk 1, Ronald van Ruiven 1, Jeffrey Krjiger 1, Piet Nootenboom 1, Dennis van Genderen 1, Mathieu de Loos 1, Geert Oorbeek 1, Dion Hoegen 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde .
 

Uitslag 2e ranking 9-11-2019 locatie Café Centrum

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE



1
2
3


Boyan Vogel
Patrick van den Boogaard
Justin Schilperoord
Jordy Kaptein


1
2
3

Remco Schilperoord
Marcel van Verk
Rory Goudswaard
Remon Kranendonk

  1
2

Mathieu de Loos
Ortega
 

Beste Dame

N.v.t.
100 + Finish Remco Schilperoord 161, Rory Goudswaard 151, Gijs de Vos 138, Boyan Vogel 116, Rory Goudswaard 110, John Schipper 107
180 Scores Patrick van den Boogaard 5, Jordy Kaptein 4, Gijs de Vos 1, Justin Schilperoord 1, Boyan Vogel 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde .
 

Uitslag 1e ranking 12-10-2019 locatie Den Boer Hoeve

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE



1
2
3


Patrick van den Boogaard
Remco Schilperoord
Arjan Brussaard
Gert-Jan Resoort


1
2
3

Michel van Ruiven
Geert Oorbeek
Marcek Koolmees
Dion Hoegen

  1
2

Jos Solleveld
Jan Hokke
 

Beste Dame

 
100 + Finish Patrick van den Boogaard 120, Mike Fiere 116, Jos Solleveld 113, Patrick van den Boogaard 112, Boyan Vogel 105, Marcel Koolmees 101
180 Scores Patrick van den Boogaard 7, Gert-Jan Resoort 2, Marcel van Verk 2, Ronald van Ruiven 2, Arjan Brussaard 2, Menno Angenent 1, Glenn Krijger 1, Justin Schilperoord 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde .