Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Info - Reglement - Tussenstand - Uitslagen - Dames - Ranking Agenda - Verslagen

Uitslagen HWDO Rankingtoernooien 2017 - 2018

 
Uitslag Finale HWDO ranking locatie MFA Tienvoet, 23-6-2018

WINNAARSRONDE

 

 

                 
1
2
3/4


Arjan Brussaard
Gino Blom
Jeffrey Krijger
Raymond vd Hoeven

5

 

Geert Oorbeek
Gert Kooi
Menno Angenent
Patrick Luijendijk
     
 
                 
9

Jordy Kaptein
Marcel Koolmees
Arne Merkus
Rory Goudswaard
Marco Meijboom
Marcel van Verk
Gert-Jan Resoort
Jan Snoep

17

 

Jaap van Tiggelen
John Schipper
Glenn Krijger
Marcel Goudswaard
Ger Boekee
Jeroen Brussé
Marco van Bochove
Michel van Ruiven
  25

Simon Overkleeft
Ronald Snaauw
Ken Uiterwijk
Jacob van Hattum
Dominique Kudredt
 
100 + Finish Raymond van der Hoeven 116, Gert Kooi 111, Jeffrey Krijger 110, Raymond van der Hoevern 106, Gino Blom 102, Rory Goudswaard 100, Ger Boekee 100.
180 Scores Gino Blom 1, Jan Snoep 1, Menno Angenent 1, Marcel Koolmees 1, Jeffrey Krijger 1.

Klik hier voor alle uitslagen van de Knock-out fase


Uitslag 12e ranking locatie Het Krijgertje, 9-6-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Gino Blom
Raymond van der Hoeven
Marcel van Verk
Dominique Kudret

5

 

Patrikck Luijendijk
Jeffrey Krijger
Jeroen Brussé
Jordy Kaptein
  1
2
3/4


Jos Solleveld
Glenn Krijger
Ger Boekee
Erwin Fransen
 

Beste Dame

Hoogste finish

xxx

 

100 + Finish Ger Boekee 128, Glenn Krijger 115, Gino Blom 115, Marcel van Verk 110.
180 Scores Gino Blom 2, Rory Goudswaard 1, Glenn Krijger 1, Ger Boekee 1.

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 
Uitslag 11e ranking locatie Den Boer Hoeve, 16-5-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Arjan Brussaard
Gert-Jan Resoort
Glenn Krijger
Jeffrey Krijger

5

 

John Schipper
Marcel Goudswaard
Ronald Snaauw
Jos Solleveld
  1
2
3/4


Ger Boekee
Gert Kooi
Ken Uiterwijk
Erwin Fransen
 

Beste Dame

Hoogste finish

xxx

 

100 + Finish Marcel Goudswaard 130, Jeffrey Krijger 110 (2x), Ronald Snaauw 107, Arjan Brussaard 103.
180 Scores Gert-Jan Resoort 4, Arjan Brussaard 3.

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 
Uitslag 10e ranking locatie Effe Om, 12-5-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Arjan Brussaard
Gert-Jan Resoort
Jos Solleveld
Jermaine Krijger

5

 

Gino Blom
Jan Hokke
Jeffrey Krijger
Ger Boekee
  1
2
3/4


Marcel Goudswaard
Glenn Krijger
Ronald Snaauw
Michel van Ruiven
 

Beste Dame

Hoogste finish

xxx

 

100 + Finish Arjan Brussaard 110, Jermaine Krijger 110
180 Scores Gert-Jan Resoort 2, Arjan Brussaard 1, Gino Blom 1, Simon Overkleeft 1, Rory Goudswaard 1, Jos Solleveld 1.

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 
Uitslag 9e ranking locatie Den Boer Hoeve, 14-4-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Gert-Jan Resoort
Michael van der Poel
Arjan Brussaard
Marco Meiboom

5

 

Richard van den Boogaart
Glenn Krijger
Jan Snoep
Simon Overkleeft
  1
2
3/4


Pascal den Tuinder
Jeffrey Krijger
Ger Boekee
Michel van Ruiven
 

Beste Dame

Hoogste finish

xxx

 

100 + Finish Michel van Ruiven 135, Glenn Krijger 121, Ger Boekee 120, Jeffrey Krijger 114, Arjan Brussaard 111, Michael van der Poel 110
180 Scores Arjan Brussaard 2, Glenn Krijger 1, Geert Oorbeek 1, Marco Meiboom 1, Patrick Luijendijk 1, Jos Solleveld 1, Ronald van Ruiven 1, Ger Boekee 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 
 
Uitslag 8e ranking locatie 't Centrum 17-3-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Michel van Roon
Gino Blom
Gert-Jan Resoort
Jeffrey Krijger

5

 

Marcel van Verk
Rory Goudswaard
Arjan Brussaard
Geert Oorbeek
  1
2
3/4


Boyan Vogel
Ronald Snaauw
Marco van Bochove
Luuk de Man
 

Beste Dame

Hoogste finish

xxx

 

100 + Finish Geert Oorbeek 119, Jeffrey Krijger 109, Gert-Jan Resoort 108, Marco Meiboom 100, Jeffrey Krijger 100.
180 Scores Michel van Roon 4, Simon Overkleeft 3, Boyan Vogel 2, Gino Blom 2, Jeffrey Krijger 2, Marco van Bochove 1, Jordy Kaptein 1, Rory Goudswaard 1, Jan Snoep 1, Geert Oorbeek 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 
 
Uitslag 7e ranking locatie Het Krijgertje, 24-2-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Gert-Jan Resoort
Arjan Brussaard
Jeffrey Krijger
Dion Hoegen

5

 

Geert Oorbeek
Arne Merkus
Menno Angenent
Jacob van Hattum
  1
2
3/4


Lars van de Erve
Ronald Snaauw
Jan Snoep
Jaap van Tiggelen
 

Beste Dame

Hoogste finish

xxx

 

100 + Finish Lars van de Erve 102, Glenn Krijger 102, Menno Angenent 100
180 Scores Arjan Brussaard 7, Gert-Jan Resoort 6, Jeffrey Krijger 1, Jan Snoep 1, Marcel van Verk 1, Jacob van Van Hattum 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 
Uitslag 6e ranking locatie MFA de Tienvoet, 20-1-2018

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Gino Blom
Marcel Koolmees
Gert-Jan Resoort
Mark van der Voorden

5

 

Pascal den Tuinder
Jeffrey Krijger
Ivar Meeldijk
Maarcel van Verk
  1
2
3/4


Jeroen Brussé
Simon Overkleeft
Ger Boekee
Bo Agterdenbos
 

Beste Dame

Hoogste finish

Stacey van der Voorden

Stacey van der Voorden 60

100 + Finish Gino Blom 155, Rory Goudswaard 132, Gino Blom 126, Mark van der Voorden 121, Jeffrey Krijger 120, Jordy Kaptein 114, Ronald van Ruiven 109, Glenn Krijger 106, Marcel van Verk 106,
Arne Merkus 105, Arne Merkus 104
180 Scores Gino Blom 3, Gert-Jan Resoort 2, Marcel van Verk 2, Marcel Koolmees 1, Stacey van der Voorden 1, Jacob van Hattum 1, Mark van der Voorden 1, Simon Overkleeft 1, Ivar Meeldijk 1, Arjan Brussaard 1, Ronald van Ruiven 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 

Uitslag 5e ranking locatie Café Effe Om 23-12-2017

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Arjan Brussaard
Rory Goudswaard
Richard vd Boogaart
Marcel Goudswaard

5

 

Dominique Kudret
Gert-Jan Resoort
Pascal den Tuinder
Jeffrey Krijger
  1
2
3/4


Glenn Krijger
Marco Meiboom
Jaap van Tiggelen
Ger Boekee
 

Beste Dame

Hoogste finish

XXX

 

100 + Finish Ger Boekee 121, Jordy Kaptein 114, Arjan Brussaard 110 (2x), Marco van Bochove 100
180 Scores Arjan Brussaard 3, Rory Goudswaard 1, Glenn Krijger 1, Jermaine Krijger 1, Richard van den Boogaart 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 

Uitslag 4e ranking locatie Het Krijgertje 9-12-2017

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

                 
1
2
3/4


Marcel van Verk
Arjan Brussaard
Jan Snoep
Jordy Kaptein

5

 

Dion Hoegen
Patrick Luijendijk
Gerard Verburg
Gert-Jan Resoort
  1
2
3/4


Rory Goudswaard
Dieter Mourits
Jaap Kamp
Marco van Bochove
 

Beste Dame

Hoogste finish

XXX

 

100 + Finish Gino Blom 156, Jos Solleveld 128, Patrick Luijendijk 128, Patrick Luijendijk 124, Gert-Jan Resoort 112, Gert-Jan Resoort 110, Jordy Kaptein 104, Glenn Krijger 102, Gert-Jan Resoort 101, Jacob van Van Hattum 100, Patrick Luijendijk 100
180 Scores Arjan Brussaard 2, Gert-Jan Resoort 2, Jordy Kaptein 2, Gino Blom 1, Gerard Verburg 1, Glenn Krijger 1, Marcel van Verk 1, Rory Goudswaard 1, Marce Goudswaard 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 

Uitslag 3e ranking locatie Den Boer Hoeve, 11-11-2017

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

1
2
3/4


Arjan Brussaard
Marcel van Verk
Patrick Luijendijk
Gino Blom

5

 

Richard van den Boogaart
Pim Steenhouwer
Gert-Jan Resoort
Ali Komurcu
  1
2
3/4


Gerard Verburg
Gert Kooi
Dominique Kudret
Pieter Schipper
 

Beste Dame

Hoogste finish

XXX

 

100 + Finish Marcel van Verk 127, Danny Noordijk 109, Gert-Jan Resoort 108, Pim Steeenhouwer 107, Glenn Kriger 107, Gino Blom 102, Pim Steeenhouwer 100
180 Scores Arjan Brussaard 4, Marcel van Verk 1, Raymond van der Hoeven 1, Glenn Krijger 1, Pim Steenhouwer 1, Richard van den Boogaart 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.
 

Uitslag 2e ranking locatie Café 't Centrum, 30-9-2017

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

1
2
3/4


Arjan Brussaard
Gino Blom
Gert-Jan Resoort
Jeffrey Krijger


5

 

Marco Meiboom
Rory Goudswaard
Glenn Krijger
Jordy Kaptein
  1
2
3/4


Gerard Verburg
Ger Boekee
Gert Kooi
Jeroen Brussé
 

Beste Dame

Hoogste finish

Anouk Lokum

 

100 + Finish Arjan Brussaard 154, Gino Blom 130, Jeroen Brussé 107, Glenn Krijger 106, Gert-Jan Resoort 106
180 Scores Arjan Brussaard 5, Gino Blom 2, Maroco Meiboom 1, Jordy Kaptein 1, Gert Kooi 1, Ger Boekee 1, Jeffrey Krijger 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.

Uitslag 1e ranking locatie MFA de Tienvoet 16-09-2017

WINNAARSRONDE

 

VERLIEZERSRONDE

1
2
3/4


Gert-Jan Resoort
Arjan Brussaard
Marcel Koolmees
Raymond van der Hoeven

5

 

Dominique Kudret
Michel van Ruiven
Glenn Krijger
Gino Blom
  1
2
3/4


Jos Solleveld
Marco Meiboom
Jordy Kaptein
Jeroen Brussé
 

Beste Dame

Hoogste finish

Cretienne Godschalk

Cretienne Godschalk 81

100 + Finish Patrick Luijendijk 150, Pascal den Tuinder 131, Mike Kaptein 130, Jordy Kaptein 123, Arne Merkus 120, Jan Snoep 112, Glenn Krijger 109, Geert Oorbeek 108, Arjan Brussaard 106, Menno Angenent 103, Jan Snoep 100, Jos Solleveld 100.
180 Scores Patrick Luijendijk 2, Raymond van der Hoeven 2, Christian van den Berg 1, Pascal den Tuinder 1, William de Gelder 1, Ger Boekee 1, Geert Oorbeek 1, Marcel Koolmees 1

Klik hier voor alle uitslagen van de winnaarsronde en verliezersronde.

d