Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Beker Reglementen - Jos van Beers Trofee - Team 13 Bokaal -

HWDO Beker: Jos van Beers Trofee 2019 / 2020

Onderstaand speelschema eerstvolgende speelronde + uitslagen eerdere ronde(n).

Beker wedstrijden worden gespeeld in week 43, 49, 9, 17
De finale wordt gespeeld op woensdag xx-xx 2020.

Halve finales Jos van Beers Trofee ( week 17 )
 
Datum
Thuis - Uit
Uitslag
woensdag 22-04-2020 Kaale Bull 2 - Boerenjongens   -  
donderdag 23-04-2020 De Dijkers - A Kind of Magic   -  
               

De wedstrijden worden gespeeld op de speelavond van het thuisspelende team.

De winnaars plaatsen zich voor de finale van de Jos van Beers Troffee.
De verliezers zijn uitgeschakeld voor het verdere beker toernooi.
 
2e ronde Jos van Beers Trofee ( week 9 )
 
Datum
Thuis - Uit
Uitslag
woensdag 26-02-2020 Kaale Bull 2 - Magic Bulltie 8 - 1
woensdag 26-02-2020 A Kind of Magic - Team 0186 9 - 0
               
vrijdag 28-02-2020 Boerenjongens - Duyvesteyn 2 5 - 4
    De Dijkers - vrijgeloot   -  
               

De wedstrijden worden gespeeld op de speelavond van het thuisspelende team.

De winnaars plaatsen zich voor de volgende ronde van de Jos van Beers Troffee (week 17).
De verliezers zijn uitgeschakeld voor het verdere beker toernooi.
 
2e ronde Jos van Beers Trofee ( week 49 )
 
Datum
Thuis - Uit
Uitslag
woensdag 04-12-2019 The Shafts - Magic Bulltie 4 - 5
woensdag 04-12-2019 OBL Globetrothers - Duyvesteyn 2 4 - 5
               
woensdag 04-12-2019 Makkie 1.5 - A Kind of Magic 0 - 9
donderdag 05-12-2019 De Dijkers - Zwervers 5 6 - 3
               
donderdag 05-12-2019 Triple Tien - Boerenjongens 3 - 6
donderdag 05-12-2019 The Hurricanes - Kaale Bull 2 2 - 7
            -  
vrijdag 06-12-2019 Café t Spui - Team 0186 3 - 6

De wedstrijden worden gespeeld op de speelavond van het thuisspelende team.

De winnaars plaatsen zich voor de volgende ronde van de Jos van Beers Troffee (week 9).
De verliezers zijn uitgeschakeld voor het verdere beker toernooi.
 
1e ronde Jos van Beers Trofee ( week 43 )
 
Datum
Thuis - Uit
Uitslag
woensdag 23-10-2019 Een onsje meer - Café t Spui 0 - 9
woensdag 23-10-2019 Stamgasten - Makkie 1.5 3 - 6
               
woensdag 23-10-2019 A kind of Magic - Duyvesteyn 1 9 - 0
woensdag 23-10-2019 OBL Globetrothers - Geen triple gemist 6 - 3
               
donderdag 24-10-2019 De Dijkers - Rimpels 1 7 - 2
donderdag 24-10-2019 A.L.T. - Kaale Bull 2 1 - 8
               
donderdag 24-10-2019 Magic Bulltie - After Eight 8 - 1
donderdag 24-10-2019 Triple Tien - De Kaaimannen 5 - 4
               
donderdag 24-10-2019 Trekzakken - The Hurricanes 2 - 7
vrijdag 25-10-2019 Zwervers 5 - Wapen van Nieuw-Beijerland 9 - 0
               
vrijdag 25-10-2019 Boerehoeve 1 - Duyvesteyn 2 3 - 6
vrijdag 25-10-2019 Boerenjongens - HP Team 13 9 - 0
               
vrijdag 25-10-2019 Team Harbour - The Shafts 3 - 6
vrijdag 25-10-2019 Zwervers 2 - Team 0186 3 - 6
               

De wedstrijden worden gespeeld op de speelavond van het thuisspelende team.

De winnaars plaatsen zich voor KO-fase (laatste 16) van de Jos van Beers Troffee.
De verliezers gaan verder naar de herkansingsronde en strijden om de Team 13 Bokaal .